11. animafilmide festival Animated Dreams

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Go down

11. animafilmide festival Animated Dreams

Postitamine by Hunt on Reede 13 Nov 2009, 20:46

Festivali kava / kino Sõprus


KOLMAPÄEV 18.11 WEDNESDAY


18:00 Festivali avamine - uute eesti animafilmide esilinastused (kutsetega) / Opening of the festival - Premiere of the new Estonian animation films (with invitations)

20:00 Rahvusvahelise tudengianima paremik / Best of International Student Animation

22:00 Täispikk animafilm "Pimedusehirmud" / Animated feature "Fears of the Dark"



NELJAPÄEV 19.11 THURSDAY


16:00 Võistlusprogramm I / Competition programme I

18:00 Võistlusprogramm II / Competition programme II

20:00 Täispikk animafilm "Mary ja Max" / kood Animated feature "Mary and Max"

22:00 Uus Eesti tudengianima ja muusikavideod / New Estonian Student Animation and Music Videos

23:00 Täispikk animafilm "Metropia" / Animated feature "Metropia"



REEDE 20.11 FRIDAY


14:00 Kaasaegne Portugali animatsioon fookuses / Focus on Contemporary Portuguese Animation

16:00 Juri Nor¹teini retrospektiiv / Yuri Norstein's retrospective

18:00 Võistlusprogramm III / Competition programme III

20:00 Võistlusprogramm IV / Competition programme IV

22:00 Täispikk animafilm "9,99 dollarit" / Animated feature "$9,99"



LAUPÄEV 21.11 SATURDAY


11:00 Animeeritud unenäod lastele (kino Artis) / Animated Dreams for children (cinema Artis)

14:00 Uus ja uhke Eesti anima! / New and Fancy Estonian Animation!

16:00 Nõukogude animeeritud propagandafilmid / Animated Soviet Propaganda Films

18:00 Animate Projects eriprogramm / Animate Projects special programme

20:00 Animafestivali lõputseremoonia (kutsetega) / Closing ceremony of Animated Dreams



PÜHAPÄEV 22.11 SUNDAY


11:00 Animeeritud unenäod lastele ( kino Artis) / Animated Dreams for children (cinema Artis)

12:00 Võistlusprogramm I (kordus) / Competition programme I (repetition)

14:00 Võistlusprogramm II (kordus) / Competition programme II (repetition)

16:00 Võistlusprogramm III (kordus) / Competition programme III (repetition)

18:00 Võistlusprogramm IV (kordus) / Competition programme IV (repetition)

20:00 Animafestivali võidufilmid 2009 / Winners of Animated Dreams 2009

Tavapilet 50.- Sooduspilet 40.-[img][/img]

Hunt
Algaja postitaja
Algaja postitaja

Postituste arv : 12
Rep : 0
Registration date : 21/05/2008

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Tagasi üles

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele