HeiHoo.

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Go down

HeiHoo.

Postitamine by Niuts. on Laup 03 Veeb 2007, 15:14

Ee, olen siis koopas NiuNiu (seda on loomulikult väga raske arvata). Pärisnimi on Marilyn, kui leidb veel keegi, kes ei tea.
Hetkel olen siis 14-aastane, nagu profiilistki näha saab Smile. Vanainimene juba.
Iseloomult olen... Viimasel ajal nagu tüüpiline vanainimene: väikesed karjuvad pätakad käivad närvidele, meeldib bussis istuda... Eriti tore on oma seljavalude üle kurta ja pidevalt rääkida sellist teksti et "Vanadus ON hukas!"
Hobid... Kas neid just hobidena võtta saab, aga mulle meeldib koolis Rulli sorkida. Ta teeb siis nii lahedat nägu ja muutub agressiivseks. Kord mul õnnestus talt ühe päeva jooksul kaks kõrvakiilu saada, kusjuures mõlemad virutas ta mulle kogemata Very Happy. Noo ühesõnaga, minu hobiks on teiste kiusamine ja närvi ajamine. See on huvitav, ausalt.
Välimusega on sellised lood, et missivõistlusel ma kaugele ei jõuaks. Olen mingi üsna lühike blondiin. Juuksed, muuseas, on viimasel ajal kahtlaselt lokki kiskunud ja siis ma sõiman neid vahepeal, kui targemat teha pole. Silmad on sinised, kui see teile midagi ütleb. Eeh, välimusest nagu ei oskagi midagi rohkem rääkida... Tegelikult pole üleüldse rohkem midagi öelda. Midagi on vaja teada, siis küsige. Vastan igale küsimusele ausalt Smile.
Niuts.
Igapäevane postitaja
Igapäevane postitaja

Postituste arv : 145
Rep : 1
Registration date : 03/02/2007

Vaata kasutaja profiili

Tagasi üles Go down

Re: HeiHoo.

Postitamine by Trendy on Laup 03 Veeb 2007, 18:35

NuiNui Very Happy
Trendy